Haber

Kanarya severlerin yılbaşı buluşması

İSTANBUL (İGFA) –Karşıyaka Kanarya Severler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği yılbaşı buluşması bu yıl Karşıyaka Efes Gemi Restaurant’ta gerçekleştirildi.

Dernek Lideri Erden Aksoy ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra York Kulüp Lideri Süleyman Çağlar, İzmir Sernofil Dernek Lideri Gökhan Yörük, Ferxoit Ragıp Başlı, Anıl Ticaret İsmail Recepçe, Kömürcü Hayvan Mama Hasan Cebeci, Özvardar Ticaret Metin Özvardar, Aslı Mama Deniz Veteriner Hekim Mehmet Arslan , Veteriner Hekim Özgür Çağbey ve Kanarya severler katıldı.

Red Recipe orkestrasının çaldığı mükemmel müzikle coşan davetliler pisti terk etmedi.

Geceyi düzenleyen Karşıyaka Kanarya Severler Derneği Yürütme Kurulu Başkanı Erden Aksoy, “Biz sosyal bir dernek olduğumuzu düşünüyorum, yılda iki kez yılbaşı yemeği ve yaz buluşması adı altında toplanıyoruz. her ikisi de Karşıyaka’nın tanıtımına katkı sağlıyor.Üyeler arasında kaynaşmayı sağladığımıza inanıyoruz.2022 yılını Türkiye’de yedinci olarak kapattık.Hedefimiz 2023’te daha yukarılara çıkıp ilk beş içinde yer almak. Dünyada düzenlenen yarışmalarda tecrübe kazanmaya başladık ve eminim ki o yarışlarda başarılı olacağız ve yakın zamanda Karşıyaka’nın adını duyuracağız.Çünkü aramızda çok başarılı yapımcı arkadaşlarımız ve dostlarımız var. Düzenlediğimiz her etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan ve bugün de bizleri yalnız bırakmayan Red Recipe Orkestrası ve şefi Mert Lider Bulutsuz’a çok teşekkür ederim. Çaldıkları keyifli müziklerle bizleri heyecanlandırdılar.”

Gecede takviye yapanlara plaket takdim edilirken, başarılı üreticilere mama ve yem ikramında bulunuldu.

haberaltieylul.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu