Haber

CHP Gençlik Kolları’ndan 73 bin öğrenciye ‘Demokrasi Bileti’

ANKARA – CHP Gençlik Kolları Demokrasi bilet kampanyasını tamamladı. Yaklaşık 73 bin öğrenci ‘Demokrasi Bileti’ ile evlerine gitti.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, kampanyayla ilgili şunları söyledi:

“Değerli arkadaşlar, Demokrasi Bileti kampanyasını başarıyla sonuçlandırmanın mutluluğuyla karşınıza çıktım. AK Parti’nin sandık başına gitmesi gençlerin en büyük kabusuydu. O yüzden seçimi Haziran’dan Mayıs’a aldılar. Genç istiyorlardı. memleketlerine dönmemek ve oy kullanmamak.Ancak bağışçılarımız büyük bir dayanışma ile öğrencilerin oy kullanmasını sağladı.Arkadaşlarımız bu bağışların doğru yere ulaştığından emin olmak için başvuruları dikkatle inceleyerek kupon kodlarını öğrencilere gönderdiler. şu an için tüm başvuruları kabul ettik.

Yaklaşık 73 bin öğrenci Demokrasi Bileti ile evlerine gitti. Otobüs ayarlayarak, araç sağlayarak gönderilenlerle birlikte 160 bine yakın gence oy kullandık.

Biz burada parti ayrımı yapmadık çünkü en doğru kararı gençlerin vereceğinden eminiz. Bu kampanyada yanımızda olan tüm bağışçılarımıza ve TÜLOV’a şükranlarımızı sunuyoruz.”

Birincil tıpta bitirmek için oy kullanacak gençlere çağrıda bulunan Killik, “Bir oy farkla hak ettiğiniz gençliği yaşayabilirsiniz. Değişim sizin elinizde” dedi. (DUVAR)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu